Dbałość o bezpieczny rozwój
polskich firm rodzinnych
jest naszą misją

Właściciele firm rodzinnych są przykładem ludzi, którzy pomimo niestabilnej i dynamicznie zmieniającej się sytuacji gospodarczej, zaryzykowali wszystko i zrealizowali swoje marzenia tworząc własną firmę.

Założyciele firm rodzinnych to prawdziwi prekursorzy polskiej przedsiębiorczości. U zarania gospodarki rynkowej powołali oni do życia swoje firmy, a następnie przez ćwierćwiecze prowadzili je z determinacją. To właśnie na nich, jako założycielach firm rodzinnych, spoczywa obowiązek zapewnienia stabilnej i bezpiecznej przyszłości firmy, która będzie zapewniać bezpieczeństwo finansowe członkom rodziny w kolejnych pokoleniach.

Mając przez wiele lat możliwość i przede wszystkim szansę współpracy nie tylko z punktu widzenia prawnika, ale również jako doradcy biznesowego, zdajemy sobie sprawę z tego jaki trud, wysiłek oraz ile problemów trzeba było pokonać na ścieżce prowadzącej do osiągniętego sukcesu.

Jednocześnie doradzając firmom rodzinnym zaobserwowaliśmy pewną, powtarzającą się prawidłowość, polegającą na tym, że właściciele firm koncentrują swoje działania przede wszystkim na rozwoju i ekspansji, a zdecydowanie mniej uwagi poświęcają na odpowiednim zabezpieczeniu tego co już aktualnie posiadają. Dlatego też naszym działaniom przyświeca jeden zasadniczy cel, polegający na odpowiednim zabezpieczeniu firm rodzinnych poprzez wyeliminowanie wszelkich potencjalnych zagrożeń prawnych na jakie są narażone, tak aby bezpiecznie przetrwały wszelkie trudności i problemy, które mogą pojawić się w przyszłości.

Wieloletnia współpraca z firmami rodzinnymi ukształtowała więc naszą misję, która polega na wspieraniu właścicieli w utrzymaniu i rozwijaniu przedsięwzięcia ich życia, jakim jest firma rodzinna.

Jako firma rodzinna rozumiemy Twoje potrzeby, dlatego dbałość o bezpieczny rozwój firm rodzinnych jest naszą misją

Współpraca i pomoc firmom rodzinnym zainspirowała nas do nieszablonowego podejścia w usługach świadczonych przez naszą kancelarię.

Satysfakcja ze wspólnej pracy z firmami rodzinnymi oraz możliwość obserwowania z bliskiej perspektywy codziennego życia i funkcjonowania rodzin, które dzięki takim wartościom jak wizja, determinacja oraz pokora, osiągnęły sukces, spowodowały że to właśnie firmy rodzinne są dla nas najistotniejsze. Zamiast więc prezentować nasze indywidualne dokonania, osiągnięcia i sukcesy, postanowiliśmy wyłącznie skupić się na tym co najważniejsze - czyli na Tobie, Twojej Rodzinie i Twojej Firmie. Projekty sukcesji firm rodzinnych uświadomiły nam, że najistotniejsze we współpracy jest zrozumienie punktu widzenia drugiej strony, a jako przedstawiciele firmy rodzinnej jaką jest nasza kancelaria, doskonale rozumiemy Twoje oczekiwania.

KATARZYNA WOJARSKA
ALEKSIEJUK

ADWOKAT
PIOTR ALEKSIEJUK
RADCA PRAWNY

Nasz zespół:

MATEUSZ MAJEWSKI
DORADCA PODATKOWY

JADWIGA DOBROWOLSKA
BIEGŁY REWIDENT