Rynki kapitałowe Rynki kapitałowe

Rynki kapitałowe

,,WSPIERAMY
W ROZWOJU.
BUDUJEMY PRESTIŻ”


Rynki kapitałowe Rynki kapitałowe

Funkcjonowanie na dynamicznie zmieniającym się rynku wiąże się w wieloma kluczowymi i strategicznym decyzjami, od których trafności zależy przyszłość firmy. Wielokrotnie obserwujemy, że nawet osiągnięcie pozycji lidera w danej branży nie jest wystarczającym czynnikiem do dalszego rozwoju. Wówczas warto rozważyć ideę debiutu na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Głównym powodem wprowadzenia spółki na giełdę jest oczywiście chęć pozyskania kapitału ze sprzedaży akcji nowej emisji na dalszy rozwój i finansowanie działalności. Jednakże, oprócz dofinansowania, doświadczenie wielu firm pokazuje, że krok w kierunku GPW to również wzrost wiarygodności wśród kontrahentów i instytucji finansowych, zwiększenie rozpoznawalności firmy i jej marki, możliwość stosowania programów motywacyjnych dla kadry menadżerskiej uzależnionych od wyceny giełdowej.

Kancelaria doradza w zakresie obowiązków spółek publicznych, zasad funkcjonowania instytucji finansowych, wprowadzania papierów wartościowych do publicznego obrotu, a także przeprowadzania transakcji na rynku kapitałowym.


OFERTA
01

IPO

02

Obligacje korporacyjne

03

Postępowania KNF

04

Podmioty regulowane

do góry