Jako firma rodzinna rozumiemy Twoje potrzeby, dlatego dbałość o bezpieczny rozwój firm rodzinnych jest naszą misją

Wspieramy firmy rodzinne Wspieramy firmy rodzinne
Wspieramy firmy rodzinne Wspieramy firmy rodzinne

Wspieramy firmy rodzinne


Satysfakcja ze współpracy z firmami rodzinnymi oraz możliwość obserwowania z bliskiej perspektywy codziennego życia i funkcjonowania rodzin, które dzięki takim wartościom jak wizja, determinacja oraz pokora, osiągnęły sukces, spowodowały że to właśnie firmy rodzinne są dla nas najistotniejsze.

W naszych usługach skupiamy się wyłącznie na tym co najważniejsze - czyli na Tobie, Twojej Rodzinie i Twojej Firmie. Projekty świadczone na rzecz firm rodzinnych uświadomiły nam, że najistotniejsze we współpracy jest zrozumienie punktu widzenia drugiej strony, a jako przedstawiciele firmy rodzinnej jaką jest nasza kancelaria, doskonale rozumiemy Twoje oczekiwania.

Podatki Podatki

Nasze liczby

500
TYS. PLN

Ogólna wartość skutecznych sukcesji przeprowadzonych w ciągu 5 lat

80
PROCENT

Nowych Klientów z rekomendacji

Odpowiedzialność społeczna kancelarii (CSR) Odpowiedzialność społeczna kancelarii (CSR)

Odpowiedzialność społeczna kancelarii (CSR)


Kancelaria aktywnie uczestniczy w inicjatywach zarówno w o zasięgu lokalnym jak i krajowym, które pozwalają młodym, zdolnym i ambitnym jednostkom realizować nieszablonowe cele.

Zgodnie ze słowami Thomasa Edisona:

„Prawdziwa potęga to pragnienie tak przemożne, że nic nie jest w stanie go powstrzymać. Przy takim pragnieniu sukces to nie kwestia woli. To kwestia czasu”.

Kancelaria angażuje się w patronat nad osobami, podmiotami które swoją postawą inspirują i udowadniają, że niemożliwe nie istnieje.

Warmińsko Mazurski Klub Sportowy

Warmińsko Mazurski Klub Sportowy

 Sebastian Najmowicz

Sebastian Najmowicz

Zaufali nam

do góry